धनुषाबाट एक सातादेखि हराइरहेका सर्लाहीका बालकको शव फेला

713

सर्लाही : धनुषाबाट एक हप्तादेखि हराइरहेका बालकको शव फेला परेको छ।

सर्लाहीको कबिलासी नगरपालिका-७, गैर बजार घर भई हाल जनकपुरधाम उपमहानगरपालिका-८ मा टेन्ट तानेर बसिरहेका जियासरण बरहीका ६ वर्षीय छोरा राँकी बरही एकसाता अघि बेपत्ता भएका थिए।

गत १७ जेठमा एक अपरिचित व्यक्तिले बालकलाई बेपत्ता बनाएको परिवारले जनाएको थियो। उनको खोजतलास गर्दै आए पनि भेटिएको थिएन। अहिले बालकको शव फेला परेको हो।

बालकको शव धनुषा र महोत्तरीको सीमामा फेला परेको हो। जनकपुरधाम उपमहानगरपालिका-२२ र महोत्तरीको पीपरा गाउँपालिका-६, वसविट्टीस्थित दुधमती नदीको छेउको पानी भएको झाडीमा सोमबार राति बालकको शव फेला परेको धनुषाका प्रहरी उपरीक्षक वसन्त राजौरेले जानकारी दिए।

गरीबीका कारण बरहीको घरपरिवार घुमन्ते जीवन (करोडिया) बिताइरहेको छ। उनीहरू घुमन्ते रहेको र ठाउँ-ठाउँमा टेन्टमा बस्दै आएका छन्। केही महीनादेखि बालकका आमबुबासहित केही छिमेकी जनकपुरमा टेन्ट तानेर बस्दै आएका छन्।

अस्थायी बसोबास गर्दै डुलिरहने (करोडिया) परिवारको अबोध बालकको हत्या हो वा मृत्यु यस विषयमा अनुसन्धान हुँदैछ। धनुषा प्रहरीले शवलाई पोस्टमार्टमको लागि प्रादेशिक अस्पताल जनकपुर पठाएको प्रहरीले जनाएको छ। मृतक परिवारजन प्रहरी सम्पर्कमा छन्।

Shares14